Možná to bude pro někoho zajímavé, Flixbus prodává jízdenky po Itálii pro cesty od 18.8 do 16.9. za 1 EURO. Možná pro někoho tip  .

Flixbus

Založil ve fóru Autobusová doprava

panda napsal(a):

@Jano, doporucuji vyuzit dnesni akci, a nalezt jizdenku Praha - Brno za ~29 Kc a dal Brno - Krakov za 1 pln (6 Kc). Vystupit pak mozete taky v Katovicich, zpet nastupit uz ale jen v Krakove :)

Na jaké období ta akce je?

0 Citovat

panda napsal(a):

@Jano, doporucuji vyuzit dnesni akci, a nalezt jizdenku Praha - Brno za ~29 Kc a dal Brno - Krakov za 1 pln (6 Kc). Vystupit pak mozete taky v Katovicich, zpet nastupit uz ale jen v Krakove :)


Lístky som už kúpil s tou 30% zľavou lebo nočný priamy spoj mi ideálne sedí na odlet, ale diky za info.

0 Citovat

Zdravím,

mám k dispozici dva Flixbus vouchery v celkové hodnotě  1 047,- (jeden 349,-, druhý 698,-). Měl by někdo zájem? 

Při koupi obou přenechám za 900,- příp. se můžeme dohodnout. Piště prosím na deivkrejcik@icloud.com


Mějte se :))

0 Citovat

Hážu do placu slevu 30 %, platnost do konce června: CCA47AEHM2X

0 Citovat

neměl by ještě někdo platnou třicítku prosím?

0 Citovat

Nějak se mi ten dotaz ztrácí... Nezkoušel někdo zadat 40% slevu ze Zlavomatu do českého Flixbusu ?

0 Citovat

kuchta napsal(a):

Nějak se mi ten dotaz ztrácí... Nezkoušel někdo zadat 40% slevu ze Zlavomatu do českého Flixbusu ?

já bych řekl, že to půjde. Zkus to, 0.40 eura tě nebude tak bolet když to nepůjde :)

0 Citovat

Funguje to ak to je na linky, na ktoré sa akcia vzťahuje - t.j. napr. Praha - Budapešť alebo Praha - Košice.

0 Citovat

kuchta napsal(a):

Nějak se mi ten dotaz ztrácí... Nezkoušel někdo zadat 40% slevu ze Zlavomatu do českého Flixbusu ?


Funguje to ak to je na linky, na ktoré sa akcia vzťahuje - t.j. napr. Praha - Budapešť alebo Praha - Košice.

0 Citovat

Flixbus ve Francii zavádí nový tarif "ultralight" - komplet bez zavazadel. Opálení stevardi vás zavazadel sami zbaví.

https://youtu.be/3TR-HyYrdv8

0 Citovat

Mám cca 10 kupónov na 25% zľavu z nákupu u Flixbus, treba uplatniť do 30.9.2018. Ak má niekto záujem píšte do súkromnej správy.

0 Citovat

Ahoj, máte někdo nazbyt slevu na mezinárodní spoj? Byl bych vděčný za jakoukoliv nabídku. Díky.

0 Citovat

filip.kalous napsal(a):

Ahoj, máte někdo nazbyt slevu na mezinárodní spoj? Byl bych vděčný za jakoukoliv nabídku. Díky.


Poslal som ti súkromnú správu

0 Citovat

Dnes na Slevomatu opět několik druhů voucherů na slevu 

0 Citovat

Kupovat za 9 Kč to, co je v aplikaci Cool Ticket zdarma?

0 Citovat

Co na to říct....... Na to už fakt není co. Jen mimochodem, byl tam voucher na 30% slevu, což na Cool Ticket není a řešit 9 Kč, to už je fakt trochu mimo i na Tebe, ne?

0 Citovat

Jsi normální??? Myslíš, že každej funguje na smartphonu a dokáže si stahovat, instalovat a používat appky? A ano, byla tam sleva 30% a už se vyprodala, protože lidi za ni byli ochotni dát 9 Kč, představ si. A dalších přes 300 lidí už bylo ochotno dát 9 Kč i za slevu 15%, kterou zvládnou uplatnit, na rozdíl od slevy na CoolTicket, představ si. A hlavně, zoufalé mi přijde řešit 9 Kč, jako odpověď na post přispěvatele, který se mohl někomu hodit.

0 Citovat

Gratuluji, ste KING!! 9Kc uspora. 

0 Citovat

Mně je Michala líto :D myslel to dobře a jen to schytává

0 Citovat

Michale Ty jsi asi hodně zakomplexovaný člověk, co? Moc to teda nezvládáš...A Tvé hodnocení toho, jaký jsem nebo nejsem, to je opravdu taky velká zábava. Takže už jsi nejen právník amatér, ale rovněž psycholog amatér? Cestuju jako naprosto normální člověk, asi tak, jako každý druhý tady, ale Tvůj způsob ušetřím ať to stojí, co to stojí aneb nechci slevu zadarmo je totálně mimo. A to co tu předvádíš není ani Tebou zmiňované cestuj levně ani cestuj průměrně.

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Mně je Michala líto :D myslel to dobře a jen to schytává

Mně je Michala taky líto.... :)
0 Citovat

Já mluvím obecně, vždyť si tady z Tebe dělá kvůli Tvým "úsporám" prdel půlka fóra :) A honit si triko na Tobě, to by mně k pocitu chlapa opravdu nepomohlo :) S tou aplikací nemluvím o sobě, ale je spoustu lidí, především starších, kteří jsou rádi, že zapnou počítač, máš trochu omezenou fantazii a vnímavost ještě ke všemu, nemáš pocit?

0 Citovat

Vidím to, že nedokážeš pochopit, že spoustu lidí si radší koupí voucher na slevomatu za 9 Kč než Tvou super nabídku přes appku zdarma. Proto ten prvotní příspěvek má smysl, na který jsi Ty světácko-ironicky reagoval. Jinak Tvoje rádoby vtipné anglikanismy jsou spíše trapné. A hlavně tady nebudu dál zasírat vlákno o Flixbusu nesmyslnými a zbytečnými debatami s Tebou.

0 Citovat

Ty jsi opravdu totálně mimo a je mi Tě líto Michale. Zjevně máš problém pochopit obsah i poměrně jednoduchého sdělení, případně si to překrucuješ k obrazu svému.

Takže víš co, než tu zase začneš řešit zásadní problém typu 10 Kč kurzového rozdílu, případně nahrávky z telefonátu s podporou booking.com nebo tak něco (chápu, je okurková sezóna i pro Tebe), tak já Ti tu veřejně děkuji (a znovu Ti poděkuji až sem hodíš tip na letenku za stovku) za takto zásadní přínos komunitě a už se tady na to prosím Tě vykašli.
0 Citovat

Michal napsal(a):

Prostě jsi představitel typického čecháčkovství... Fuj, něco je zdarma. 


Projevem čecháčkovství je nedávná kolektivní hysterie kolem másla a schopnost jet autem přes celé město pro mlíko, protože je v akci za 9.90. 

0